Świąteczny kiermasz charytatywny.

W ubiegłym tygodniu nasza szkoła zorganizowała świąteczny kiermasz charytatywny, który miał na celu zebranie funduszy na wsparcie naszych uczniów. Atmosfera była pełna radości i zaangażowania, gdy społeczność szkolna połączyła siły, aby pomagać potrzebującym.

Główną atrakcją kiermaszu były pyszne domowe ciasta, które zostały przygotowane przez uczniów i rodziców. Każdy kawałek ciasta był dostępny za symboliczną cenę 3 zł. To był moment, w którym wspólnie smakowaliśmy pyszne wypieki, a jednocześnie wspieraliśmy naszych kolegów i koleżanki. Kiermasz był zaplanowany na cały dzień, ale już po 4-tej przerwie wszystkie ciasta się wyprzedały.

Dzięki wspaniałemu zaangażowaniu naszej społeczności udało się zebrać hojną sumę pieniędzy! Zebrano aż 1093 zł, które zostaną przeznaczone na pomoc uczniom oraz rodzinie, której mieszkanie spłonęło w pożarze. Ten kiermasz to nie tylko okazja do zjedzenia smacznego ciasta, ale również wyraz solidarności i wsparcia w tym wyjątkowym czasie. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę szlachetną inicjatywę i pomogli uczynić naszą szkołę jeszcze bardziej serdecznym miejscem.