Nasze zawodniczki reprezentowały Dolny Śląsk na Olimpiadzie w Kraśniku.

W dniach 10.09.2020- 16.09.2020 w Kraśniku odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Drużynę Dolnego Śląska reprezentowały nasze trzy zawodniczki SMS Zagłębie Lubin : Emilia Godzic, Martyna Szczędor, Zuzanna Kopycińska. Pierwszy mecz nasze reprezentantki Dolnego Śląska rozegrały z województwem Podlaskim wygrywając 28:18. W drugim meczu województwo Śląskie okazało się lepsze i wygrało 21:18 .Trzeci mecz dający awans do ćwierćfinałów rozegrały z woj. Wielkopolskim wygrywając 30:26. Mecz z woj.Podlaskim przegrały wynikiem 21-17 . Ostatni mecz o 3 miejsce rozegrały z woj. Mazowieckim i przegrały 20-19. Nasze zawodniczki Dolnego Śląska ostatecznie zajęły 4 miejsce. Choć nie udało się im zdobyć medalu wyjechały stamtąd z większym doświadczeniem i dobrymi wspomnieniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *