Trenerzy

Poznaliśmy trenerów NLO SMS

Poznaliśmy trenerów, którzy pracować będą z młodzieżą w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym – Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Lubinie.

Trenerem prowadzącym I klasę o profilu piłka ręczna chłopców został Tomasz Kozłowski, natomiast trenerem współpracującym i koordynującym Bartłomiej Jaszka, który przed sezonem objął funkcję pierwszego szkoleniowca seniorskiej drużyny Zagłębia Lubin. I klasę o profilu piłka ręczna dla dziewcząt prowadzić będzie Beata Miazga i trenerem współpracującym i koordynującym została natomiast Bożena Karkut.

Tomasz Kozłowski jest wychowankiem Zagłębia Lubin, z miedziowymi święcił największe sukcesy w historii klubu, w tym mistrzostwo Polski (udział wChampions League) i srebrne oraz brązowe medale.
Bartłomiej Jaszka przed nowym sezonem został grającym trenerem seniorskiej drużyny. W swojej karierze grał m.in. w Zagłębiu, z którym zdobywał medale mistrzostw Polski. Z miedziowymi i Füchse Berlin grał w elitarnej Lidze Mistrzów.
Beata Miazga, była zawodniczka Zagłębia Lubin obecnie współpracuje z grupami młodzieżowymi miedziowego klubu.
Bożena Karkut jest szkoleniowcem seniorskiej drużyny Metraco Zagłębia Lubin, z którym zdobyła 16 medali mistrzostw Polski i 4 Puchary Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *