Wygrana miedziowych

W sobotę, 10 marca juniorzy młodsi Zagłębia Lubin zagrali kolejny mecz z drużyną MKS Żagiew Dzierżoniów.

Miedziowi od samego początku narzucili swój styl gry.
Już w 7 minucie na tablicy widniał wynik 7:1 dla zawodników trenera Tomasza Kozłowskiego. Pierwsza połowa zakończyła się wygraną lubinian. W drugiej części spotkania gospodarze nie odpuszczali i z minuty na minutę powiększali swoją przewagę. Mecz zakończył się wynikiem 52:24 dla Zagłębia. Gospodarze od samego początku wyszli zdeterminowani, grali twardo w obronie, wyprowadzali łatwe kontrataki, a w ataku grali do pewnej piłki, dlatego też mecz zakończył się tak wysokim wynikiem.

Juniorzy:MKS Żagiew Dzierżoniów-MKS SMS Zagłębie l Lubin 24:52 (12:26).

Skład: Duszyński Andrzej, Kelm Daniel, Kaźmirski Adrian, Kacała Grzegorz, Huriez Filip, Palczewski Maciej, Gałach Wojciech,Fabiańczyk Dawid, Dobrowolski Patryk.