W rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Juniorek Młodszych wywalczyły fantastyczne 5. miejsce w Polsce!
Dziewczyny pokazały nie tylko świetne umiejętności sportowe, ale także charakter, determinację i prawdziwego ducha walki. Walczyły do końca, zostawiając na boisku serce i ogromną energię!
Jesteśmy z Was ogromnie dumni! Gratulacje dla całej drużyny i trenerów!
Biernacka Lena, Chudek Alicja, Daubigney Sophie, Ekwueme Victoria, Jaworska Laura, Kraczla Jagoda, Lorens Maja, Paliga Andżelika, Piekarz Nikola, Puton Hanna, Skóra Emilia,Tadla Klementyna, Wodelska Nadia.


