Finał zbiórki charytatywnej

W poprzednim tygodniu zostaliśmy zaproszeni do udziału w zbiórce darów na licytację charytatywną na rzecz 7-letniego Jerzyka Żerko. Jerzy choruje na zespół Goldenhara. Z okazji jego 7. urodzin została zorganizowana zabawa charytatywna, która odbyła się 30.10.2021 w galerii handlowej Cuprum Arena.

Uczniowie naszej szkoły wraz z uczniami SP 7 włączyli się w zbiórkę darów, które zostały przeznaczone na licytację oraz na sprzedaż. Dziękujemy wszystkim za ogromny odzew! Uczniowie przynieśli zabawki, książki, gadżety, kartki urodzinowe dla Jerzyka i wiele więcej. Wszystkie te dary udało się zebrać w przeciągu jednego tygodnia.

Charytatywna zabawa na rzecz Jerzyka okazała się wielkim sukcesem, ponieważ podczas zbiórki zebrano ponad 30 tysięcy złotych. Zebrani goście świetnie się bawili podczas wydarzenia. Jednak zbiórka na rzecz Jerzyka wciąż trwa, wciąż pozostał ponad milion złotych do zakończenia zbiórki. Zachęcamy do wsparcia: https://www.siepomaga.pl/dlajerzyka Zdjęcia z zasobów szkolnych oraz z portalu lubin.pl.