Wspaniały występ naszych łyżwiarzy w Mistrzostwach Polski Juniorów.

W dniach 31.01-02.02.2020 w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów młodszych i juniorów. Zawody rozgrywane były w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych.Wyśmienity występ zanotowali uczniowie naszej szkoły zawodnicy MKS Cuprum Lubin.Wojtek Gutowski został Mistrzem Polski na 1500 ,3000 metrów i w biegu masowym ,ponadto zdobył srebrny medal w biegu drużynowym oraz brązowe medale na 500 metrów i w wieloboju.Maciej Dulewicz i Ada Kluk zostali v-ce mistrzami Polski na 3000 metrów . Maciej Dulewicz dołożył do swojej kolekcji brązowe medale na 5000 metrów i w wieloboju , a Ada Kluk wywalczyła jeszcze brązowy medal w biegu drużynowym.Kacper Busse wywalczył 5 miejsce w wieloboju.W sumie łupem naszych uczniów padło 11 medali Mistrzostw Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *