Finał Szlachetnej Paczki

Pierwszy weekend grudnia był „Weekendem Cudów”. To finał akcji Szlachetna Paczka, do której już po raz piąty przystąpili uczniowie naszego liceum. Koordynatorem akcji w naszej szkole była pani Regina Bartków. W ostatnich dniach w całej Polsce zostało dostarczonych ponad 14 tysięcy paczek do wszystkich potrzebujących. Szlachetna Paczka to jedna z największych i najwspanialszych inicjatyw społecznych w Polsce. Łączy ogromną skalę działania z potrzebą pomagania indywidualnemu człowiekowi. Uczniowie naszej szkoły wraz ze wsparciem rodziców i wychowawców, przygotowali dary, których wystarczyło dla najbardziej potrzebujących rodzin. W paczkach znalazły się artykuły spożywcze, artykuły chemiczne, ubrania, kołdry, gry planszowe oraz książki. Szlachetna Paczka to akcja, która pokazuje, że pięknie jest pomagać, ale wymaga to współpracy i zaangażowania. Oprócz artykułów materialnych, tak potrzebnych rodzinom, potrzebne jest też serce i czas, który poświęcamy innym. Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły tak chętnie przystąpili do tej akcji. Dziękujemy za zaangażowanie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *