Miedziowe górą

W sobotę 7 października odbył się mecz pomiędzy drużynami-MKS SMS Zagłębie Lubin oraz  APR SMS Karpacz. To był naprawdę zacięty pojedynek.

Już na początku meczu miedziowe wyszły na duże prowadzenie. W 9 minucie na tablicy widniał wynik 1:5. Wydawałoby się, że szczęście im sprzyja, ale nie obyło się bez ogromnych emocji i walki. Pierwsza połowa zakończyła się przewagą trzech bramek dla lubinianek (11:14).

Drużyna z Karpacza nie poddała się tak łatwo. Już w 41 minucie przewaga znacznie się zmniejszyła, a niespełna pięć minut później był remis. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 22:21 dla Zagłębia. Każda zawodniczka wniosła swoją cegiełkę do zwycięstwa, a w szczególności Katarzyna Drzemicka, która przysłowiowo ,,zamurowała bramkę”.

Juniorki: MKS SMS Zagłębie Lubin- APR SMS Karpacz 22:21 (14:11).

Skład Zagłębia: Steczek Milena, Bylewska Marta, Kamińska Nikola, Janisio Dominika, Karpiel Natalia, Jaroniewska Wiktoria, Gawron Karolina, Sośnicka Oliwia, Wiśniowska Weronika, Siemianowska Martyna, Drzemicka Katarzyna, Kondracka Aleksandra, Góral Natalia, Bula Martyna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *