BARAŻE DLA MIEDZIOWYCH

W ten weekend Zagłębie rozegrało dwa mecze z drużyną UKS Dziewiątka Legnica. Podczas sobotniego  meczu miedziowi grali ,,bramkę za bramkę” aż do 15 minuty. Był to przełomowy moment, w którym  nasi zawodnicy odskoczyli na kilka punktów prowadzenia. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 18:13. W drugiej części spotkania Lubinianie powiększali swoją przewagę, a  mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 38:28.

Następnego dnia sytuacja wyglądała całkiem inaczej. Po pierwszych 10 minutach na tablicy widniał wynik 8:2 dla Zagłębia, lecz zespół z Legnicy wziął​ się w garść i po 30 minutach gry nasza drużyna wygrywała tylko jedną bramką. Po przerwie obie drużyny grały ,,bramkę za bramkę” i w 41 minucie wynik wynosił 23:23. Zespół gości wyszedł na prowadzenie i zaczął  powiększać swoją przewagę. Ostatecznie drugi mecz skończył się wynikiem 31:38 dla zespołu gości. Dwumecz: 69:66.