Wygrana z Wrocławiem

W niedzielę, 18 lutego juniorki młodsze Zagłębia Lubin zagrały mecz  przeciwko drużynie z Wrocławia.

Początek  tego spotkania był bardzo wyrównany. Lubinianki dopiero w 12 minucie wyszły na pewne prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 20:6 dla Zagłębia.

W drugiej połowie lubinianki tylko powiększały swoją przewagę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 35:14.

Na boisko powróciła Klaudia Cebrat po prawie półtorarocznej kontuzji. Cieszymy się z powrotu ,,Kidi” na parkiet i życzymy dalszych sukcesów.

Juniorki: UKS Handball-28 Wrocław-SMS MKS Zagłębie Lubin 14:35 (6:20).

Skład:  Jaroniewska Wiktoria,  Bylewska Marta, Sośnicka Oliwia, Janisio Dominika, Kondracka Aleksandra, Kamińska Nikola, Cebrat Klaudia, Siemianowska Martyna, Bula Martyna, Góral Natalia, Steczek Milena, Drzemicka Katarzyna, Karpiel Natalia.