Wygrana miedziowych

W środę, 14 lutego w Dzierżoniowie odbył się mecz pomiędzy drużynami: MKS SMS Zagłębie Lubin i UKS Jedynka Dzierżoniów.

Początek spotkania był  bardzo wyrównany, jednak  w 7 minucie miedziowe wyszły na prowadzenie. Kiedy minął kwadrans, na tablicy mogliśmy zobaczyć wynik 10:5 dla lubinianek.  Pierwsza połowa zakończyła się przewagą 16 bramek dla Zagłębia.

Druga część spotkania minęła bardzo szybko. Obie drużyny zdobywały co chwilę bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 47:21 dla SMSu.

Juniorki: UKS Jedynka Dzierżoniów-MKS SMS Zagłębie Lubin 21:47 (7:23).

Skład: Jaroniewska Wiktoria 10,  Bylewska Marta 6, Sośnicka Oliwia 6, Janisio Dominika 5, Kondracka Aleksandra 5, Siemianowska Martyna 5, Bula Martyna 4, Góral Natalia 4, Steczek Milena 2, Drzemicka Katarzyna, Karpiel Natalia.