Wygrana naszych chłopaków!

Sobotnia, szósta kolejka rozgrywek ligowych zawodników z Lubina zakończyła się zwycięskim meczem z Chrobrym II Głogów. Miedziowi od początku narzucili swój styl gry. W 10 minucie na tablicy ukazał się wynik 11:3. Przez resztę pierwszej połowy lubinianie powiększali tylko swoją przewagę. W trzydziestej minucie na tablicy widniał wynik 25:11 dla Zagłębia.

Już po 10 minutach drugiej połowy zawodnicy z Lubina znacznie powiększyli swoją przewagę. Na tablicy mogliśmy zobaczyć wynik 36:14. Nasz  bramkarz-Miłosz Byczek zagrał bardzo dobry mecz. Na 5 karnych obronił aż 4, a jego skuteczność wynosiła 80%. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 51:23.

Juniorzy: MKS SMS ZAGŁĘBIE LUBIN – KS SPR CHROBRY II GŁOGÓW-51:23 (25:11)

Skład: Byczek Miłosz, Duszyński Andrzej, Kelm Daniel, Kacała Grzegorz, Huriez Filip, Palczewski Maciej, Gałach Wojciech, Chaiński Jakub, Fabiańczyk Dawid, Głowacki Dawid, Dobrowolski Patryk. Bramki: Dobrowolski Patryk 3, Duszyński Andrzej 8, Kelm Daniel 5, Chaiński Jakub 6, Głowacki Dawid 6, Palczewski Maciej 1, Fabiańczyk Dawid 3, Gałach Wojciech 11, Huriez Filip 3, Kacała Grzegorz 5.