Wygrana miedziowych

Sobotnia, piąta kolejka rozgrywek ligowych zawodników z Lubina zakończyła się ogromnym zwycięstwem po meczu z Dzierżoniowem.

Miedziowi od początku narzucili swój styl gry. W 15 minucie na tablicy ukazał się wynik 10:4. Przez resztę pierwszej połowy los sprzyjał miedziowym. W trzydziestej minucie na tablicy widniał wynik 19:13 dla lubinian.

Już po kilku minutach drugiej połowy zawodnicy z Zagłębia znacznie powiększyli swoją przewagę. Dziesięć minut przed końcem na tablicy mogliśmy zobaczyć wynik 35:21. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 42:23

Juniorzy: MKS Żagiew Dzierżoniów-SMS MKS Zagłębie Lubin 23:42 (13:19).

Skład: Byczek Miłosz, Duszyński Andrzej,  Kelm Daniel, Kaźmirski Adrian,  Kacała Grzegorz,  Huriez Filip,  Palczewski Maciej, Gałach Wojciech, Chaiński Jakub, Fabiańczyk Dawid, Głowacki Dawid, Dobrowolski Patryk.