Mecz we Wrocławiu

Żeńska drużyna SMS MKS Zagłębie Lubin odniosła kolejne zwycięstwo w dolnośląskiej lidze juniorek młodszych.

W sobotę 4 listopada miedziowe zagrały mecz na wyjeździe z drużyną UKS Handball-28 Wrocław.

Mecz rozpoczął się prowadzeniem lubinianek. Obie drużyny zacięcie walczyły i dopiero w  24 minucie Zagłębie wyszło na prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:17 dla miedziowych.

Po przerwie lubinianki wróciły z jeszcze większą energią i tylko zwiększały swoją przewagę. W 60 minucie na tablicy widniał wynik 25:37.

Juniorki: UKS Handball-28 Wrocław-SMS MKS Zagłębie Lubin 25:37 (10:17).

Skład: Jaroniewska Wiktoria, Wiśniowska Weronika, Bylewska Marta, Janisio Dominika, Bula Martyna, Gawron Karolina, Kamińska Nikola, Sośnicka Oliwia, Siemianowska Martyna, Drzemicka Katarzyna, Karpiel Natalia, Kondracka Aleksandra, Steczek Milena.

Serdecznie zapraszamy na nasz mecz, który odbędzie się w czwartek 9 listopada o godzinie 15 na hali przy ulicy  Legnickiej.